Gizlilik Politikası

 

Gizlilik Politikası – ASTRO File Manager 
Edinmek için: astrofilemanagerapp.com/pp-tr/

Gizlilik Politikası

Önceki sürümlere göz atın

data.ai Privacy Policy for Mobile Applications (ASTRO File Manager)

Son güncelleme 28 Haziran 2022

Gizlilik Politikamız Yakın Zamanda Değişmiştir.

Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim için önemlidir. Gizlilik Politikamızda, yukarıdaki “Son Güncelleme” lejantında belirtilen tarihte veya bu tarihten sonra sağladığınız bilgiler için geçerli olmak üzere değişiklikler yaptık. Bu değişiklikler aşağıdakileri içermektedir:

1.        Sizden hangi kişisel ve diğer bilgileri topladığımız ve bunları nasıl topladığımız ve kullandığımızla ilgili ek bilgiler;

2.        Bilgilerinizin hangi taraflarla ve hangi amaçlarla paylaşıldığına ilişkin ek açıklamalar ve

3.        Kişisel bilgilerinizle ilgili hangi haklara sahipsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki data.ai Mobil Uygulamalar için Gizlilik Politikasının tamamını inceleyin.

 

data.ai, mobil uygulamamız ASTRO File Manager’ı (“Uygulama”) kullanan kişilerin gizliliğine önem verir,. Ayrıca web sitemiz https://astrofilemanagerapp.com‘den de Uygulama hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.  

Bu belgede kullanıldığı şekliyle, “data.ai” veya “biz/bize/bizim”, kendi başına ve/veya yasal olarak data.ai şirketler ailesinin bir parçası olan kuruluşlar (“İlgili Şirketler”) aracılığıyla hareket eden bir ABD şirketi olan data.ai inc. anlamına gelmektedir. Bu İlgili Şirketler arasında data.ai Europe Limited, Mobidia Technology Inc. ve Distimo BV şirketleri sayılabilir ancak bunlarla sınırlı değildir. İlgili Şirketlerin listesine buradan bakın: [Insert hyperlink to separate page.] data.ai’de web sitemizi ziyaret ettiğinizde data.ai’nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen https://www.data.ai/en/legal/privacy/ adresini gözden geçirin.  

 

Özet

Bu data.ai Mobil Uygulamalar için Gizlilik Politikası (“Politika”), Uygulamanın, kullandığınız uygulamalar dahil olmak üzere, sizinle ve mobil cihazınızı nasıl kullandığınızla ilgili bilgileri nasıl topladığını açıklamaktadır. data.ai, Uygulamayı kullandığınızda sizden aldığımız ve sizin hakkınızda elde ettiğimiz bilgileri işler ve korur. Politika ayrıca kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınızı ve seçimlerinizi ve herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa bizimle nasıl iletişime geçebileceğinizi de açıklamaktadır. Bu Uygulamanın hiçbir kısmı 16 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir ve 16 yaşın altındaki hiç kimseden bilerek bilgi toplamıyoruz. Bu Politika, data.ai tarafından sağlanan diğer web siteleri, mobil uygulamalar ve hizmetler için geçerli değildir. Lütfen ilgili web sitesi, mobil uygulama veya hizmetlere ait gizlilik politikalarını inceleyin.

Uygulamayı kullanımınız bu Politikaya ve Uygulamadan erişilebilen Kullanım Koşulları’na tabidir. Bu Politikanın herhangi bir koşulunu kabul edilemez buluyorsanız lütfen Uygulamayı kullanmayın ve kişisel bilgilerinizi vermeyin.

 

İÇİNDEKİLER

1.        DATA.AI BİLGİLERİNİZİ NASIL TOPLAR

2.        BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

3.        BİLGİLERİNİZİ NASIL İFŞA EDİYORUZ

4.        BAŞKA ÜLKELERE AKTARIMLAR

5.        VERİ SAKLAMA

6.        GÜVENLİK TAAHHÜDÜMÜZ

7.        ÇOCUKLARIN GİZLİLİĞİ

8.        İZLEMEME

9.        HAKLARINIZ VE TERCİHLERİNİZ

10.        ÜÇÜNCÜ TARAF PLATFORMLARI

11.        BU GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILACAK GÜNCELLEMELER

12.        BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

 

1. data.ai Bilgilerinizi Nasıl Toplar

Bu Politika kapsamında “Kişisel Bilgi”, kimliği belirli veya belirlenebilir bir kişiye veya geçerli ise bir tüzel kişiye ait her türlü bilgi anlamına gelir. Kimliği belirlenebilir bir gerçek veya tüzel kişi, özellikle ad, kimlik numarası, konum verileri veya çevrimiçi kimlik belirteci gibi bir kimlik belirtecine başvurarak doğrudan veya dolaylı olarak kimliği belirlenebilen kişidir. Sizinle ilgili Kişisel Bilgileri aşağıda açıklanan çeşitli kaynaklardan elde ediyoruz.

Geçerli hallerde, Kişisel Bilgilerinizin sağlanmasının yasal veya sözleşmeye dayalı bir gereklilik olup olmadığını ve neden sağlanması gerektiğini ve bunun böyle yapılmamasının olası sonuçlarını belirtiriz.

i. Bizimle İletişime Geçtiğinizde Doğrudan Sizin Tarafınızdan Sağlanan Kişisel Bilgiler

Bilgi talep etmek, Uygulamaya erişmek veya Müşteri Desteği ile bağlantı kurmak gibi doğrudan bizimle iletişime geçmeniz durumunda adınız, e-posta adresiniz, mesajınızın içeriği, tarihi ve saati ve verdiğimiz yanıt gibi sizinle ilgili ek Kişisel Bilgiler elde edebiliriz. Bundan başka, bir anketi doldurmanız halinde demografik bilgiler (örneğin, yaş, cinsiyet) ve vermeyi tercih ettiğiniz diğer Kişisel Bilgiler gibi Kişisel Bilgiler elde edebiliriz.

ii. Uygulamayı Kullandığınızda Hakkınızda Topladığımız Kişisel Bilgiler

Uygulamayı ilk kez açtığınızda veya daha sonra herhangi bir aşamada Uygulamanın Data Privacy Preferences bölümünde yaptığınız seçimlere bağlı olarak aşağıdaki Kişisel Bilgileri topluyoruz:

        Cihaza özel bilgiler: Bu bilgiler arasında mobil cihazınızın modeli, işletim sistemi, sürüm numarası, kullanılan web tarayıcısı, dil ve bölgesel ayar, operatör veya ağ, zaman damgası ve bölge, cihaz hareket parametreleri sayılabilir;

        Diğer uygulamaları kullanımınızla ilgili bilgiler: Bu bilgiler arasında, ziyaret ettiğiniz diğer uygulamaları kullanma sıklığı ve süresinin yanı sıra etkileşimlerinizin tarih ve saatleri sayılabilir;

        Yaklaşık (“kabaca”) konumunuz:: Bu bilgiler, kesin konumunuzu veya GPS verilerinizi ifşa etmeden en yakın şehir merkezinin enlem ve boylamını içerir;

        Benzersiz kimlik belirteçleri: Buna benzersiz kurulum kimlikleri, IP adresleri, Kullanıcı Aracıları, Android ID, ve diğer kullanıcı ve cihaz kimlik belirteçleri;

        Kilitlenme ile ilgili bilgiler:: Buna, Uygulamaya erişirken ve kullanırken oluşan hatalar ve kilitlenmeler (örneğin, İnternet bağlantısının kesilmesi), kilitlenme tarih ve saati ile kilitlenme izleri gibi bilgiler dahildir;

        Kullanıcı izleme bilgileri:: Bu bilgiler arasında günlük aktif Uygulama kullanıcısı sayısı, kullanıcıların Uygulamayı ne sıklıkta ve ne zaman başlattığı veya kapattığı, kullanıcıların hangi Uygulama ekranlarını açtığı ve farklı Uygulama özellikleriyle nasıl etkileşimde bulundukları gibi Uygulama içindeki etkileşiminizle ilgili istatistikler sayılabilir;

  • Reklam ilişkilendirme ve kullanıcı analizi bilgileri: Bu bilgilere reklamlarımıza yapılan tıklamalar, bu tür reklamların görüntülendiği web sayfası veya uygulama, diğer kullanıcı etkinlikleri ve pazarlama kampanyalarımızla ilgili eylemler gibi pazarlama kampanyalarımız ve kullanıcı davranışlarıyla ilgili bilgiler dahildir.

 

Bu Uygulama, bu Uygulamanın belirli işlevlerini geliştirmek için mevcut altyapılarını kullanmamıza izin veren üçüncü taraf sağlayıcılara ait bir dizi araç içeren çeşitli yazılım geliştirme kitlerini (“SDK’ler”) entegre etmektedir. Uygulamanın Data Privacy Preferences bölümünde kullanımlarına izin vermeniz durumunda SDK’ler ve bu SDK’lerin işlediği belirli Kişisel Bilgi kategorileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu Politikanın 10. Maddesine bakın.

2. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

i. Bu Uygulamayı Kullandığınız Zaman

Kullanım Erişim izninin kullanımı  

Bu uygulama, mobil cihazınızdaki uygulamaları nasıl kullandığınız konusunda bilgi toplamak için  Android Kullanım Erişimi iznini kullanır. Bu bilgi kullanılmayan uygulamaları belirlemeniz ve dahili cihaz saklama alanını yönetmeniz için kullanılır.

 

Kişisel Bilgiler, bu Uygulama aracılığıyla sunduğumuz hizmetin bir parçası olarak ve Kullanım Koşulları’na bağlı olarak işlenir.

Müşteri Hizmetleri

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman size müşteri hizmeti sunmak ve yardım masası işlevi sağlamak. Bizim adımıza müşteri hizmetleri desteğini kolaylaştırmak amacıyla üçüncü bir taraf kullanıyoruz.  

ii. Kişisel Bilgilerinizin İşlenmesine Onay Verdiğiniz Zaman

data.ai, onayınızı aldığımız zaman Kişisel Bilgilerinizi aşağıda sıralanan amaçlar doğrultusunda işleyecektir. Onayınız isteğe bağlıdır ve bu Uygulamayı kullanmak için bir koşul değildir. Onayınızı istediğiniz zaman Uygulama ayarlarında bulunan Data Privacy Preferences bölümünde geri çekebilirsiniz. Onayınızı geri çekmeniz, Kişisel Bilgilerinizin siz onayınızı geri çekmeden önce tarafımızca işlenmesinin yasallığını etkilemeyecektir.

Diğer Uygulamaların Kullanımına İlişkin Pazar Araştırması

Onayınızla, Android Kullanım Erişimi izni aracılığıyla topladığımız bilgilerin bir kısmı (aşağıda belirtildiği gibi) mobil davranış üzerine pazar araştırması yapmak için kullanılmaktadır. Diğer uygulamaların nasıl kullanıldığını ve ne kadar popüler olduklarını anlamak için, diğer uygulamaları kullanımınız, özellikle de diğer uygulamalarda ne sıklıkta ve ne kadar zaman harcadığınız ve bu uygulamaların ne zaman aktif olduğu ve bunun yanı sıra cihazınıza özel bilgileri (örneğin, model, işletim sistemi, ekran boyutu ve sürüm numarası) topluyor ve işliyoruz. Yaklaşık konumunuz (en yakın şehir merkezinin enlem ve boylamı), bu tür kullanım bilgilerini coğrafi olarak analiz etmemize yardımcı olmaktadır. Kesin konumunuzu veya GPS verilerinizi toplamıyoruz.

 

Pazar araştırmamız normalde aşağıdaki gibi soruları yanıtlamayı amaçlamaktadır:

 

        Ülkenizde genellikle hangi uygulamalar kullanılıyor?

        Genellikle kaç kişi belirli bir uygulamayı kullanıyor?

        Sosyal ağlarda genellikle ne kadar zaman harcanıyor (örneğin, Facebook, Twitter)?

        Belirli bir uygulama genel olarak günde kaç kez kullanılıyor?

 

Onayınız ayrıca, bu Uygulamayı yüklediğiniz ve sıfırladığınız zaman mobil cihazınızda rastgele oluşturulan benzersiz kimlik belirteçlerini saklamamıza ve bunlara erişmemize izin verecektir.

 

Uygulama Kilitlenme Raporunun Oluşturulması

Bu Uygulamayla ilgili performans sorunlarını belirlemek ve düzeltmek amacıyla mobil cihazınızla ilgili bilgileri (örneğin, model, ülke konumu) ve bunun yanı sıra diğer izleme ve performans verilerini işliyoruz. Bundan başka, Google LLC’nin benzersiz kimlik belirteçleri de dahil olmak üzere bu bilgileri cihazınızda saklamasına ve bunlara erişim sağlamasına onay veriyorsunuz.

Aşağıdaki bilgileri işlemek için Uygulama kilitlenmelerini tespit etmek amacıyla bir üçüncü taraf hizmeti kullanıyoruz (ABD’de Google LLC’nin Firebase Crashlytics hizmeti (bu Politikanın 10. Maddesine bakın)):

 

        Cihaza özel bilgiler (örneğin, model, işletim sistemi ve sürüm numarası);

        Benzersiz kimlik belirteçleri (yinelenen kilitlenmeleri kaldırmak için kullanılan benzersiz bir kurulum kimliği); ve

        Kilitlenmeyle ilgili diğer bilgiler (örneğin, kilitlenme tarihi ve saati ve kilitlenme izleri).

 

Firebase Crashlytics Uygulama ile ilgili sorunları belirlemek, düzeltmek ve performansını artırmak için bu bilgileri farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasında birleştirmemize yardımcı olmaktadır. Firebase Crashlytics aracılığıyla toplanan Kişisel Bilgileri sizden başka amaçlarla almış olabileceğimiz diğer Kişisel Bilgilerle birleştirmiyoruz.

 

Onayınız, Kişisel Bilgilerinizi Firebase Crashlytics aracılığıyla ifşa etmemize ve işlememize izin verecektir. Verdiğiniz onay bundan başka Firebase Crashlytics’in mobil cihazınızda benzersiz kimlik belirteçlerini saklamasına ve bunlara erişim sağlamasına da izin verecektir.

 

Kullanıcı İzleme ve Uzaktan Yapılandırma

Uygulamanın kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve kullanıcıları yakındaki Uygulama değişiklikleri hakkında bilgilendirmek amacıyla mobil cihazınız (örneğin, model, şehir ve ülke konumu) ve Uygulamamız ile etkileşiminiz hakkındaki bilgileri işliyoruz.

 

Bundan başka, Leanplum Inc. ve Google LLC’nin benzersiz kimlik belirteçleri de dahil olmak üzere bilgileri cihazınızda saklamasına ve bunlara erişim sağlamasına onay veriyorsunuz.

Aşağıdaki bilgileri işlemek için Kullanıcıların Uygulamamızla genel olarak nasıl etkileşime girdiğini izlemek, düzeltmemiz gereken sorunları belirlemek ve hangi özellikleri desteklememiz veya kaldırmamız gerektiğini belirlemek amacıyla üçüncü taraf araçları kullanıyoruz (ABD’de Leanplum Inc’in çözümleri ve belirli Google LLC’nin belirli Firebase hizmetleri (bu Politikanın 10. Maddesine bakın)):

 

        Benzersiz kimlik belirteçleri;

        Cihaza özel bilgiler (örneğin, model, işletim sistemi ve sürüm numarası);

        Günlük aktif kullanıcısı sayısı, kullanıcıların Uygulamamızı ne sıklıkta ve ne zaman başlattığı veya kapattığı, kullanıcıların hangi Uygulama ekranlarını açtığı ve farklı Uygulama özellikleriyle nasıl etkileşimde bulundukları gibi Kullanıcı etkileşimi istatistikleri ve

        Cihazınızın şehir/bölge/ülke düzeyinde fiziksel konumuyla ilgili bilgiler.

 

Örneğin, kullanıcıları belirli gruplara atamak ve belirli Uygulama özelliklerini kullanıp kullanmadıklarını uzaktan test etmek için kullanıcı ve cihaz kimlik belirteçlerini kullanıyoruz. Bu bilgileri, kullanıcıları reklam veya promosyonlar için hedef olarak belirlemek için kullanmıyoruz.

 

Bu araçlar bundan başka kullanıcıları yakındaki Uygulama değişiklikleri hakkında bilgilendirmemize de olanak tanımaktadır (örneğin, uygulama içi mesajlar göndermek veya anında ileti bildirimlerini göstermek için).

 

Verdiğiniz onay, Kişisel Bilgilerinizi halihazırda kullanmakta olduğumuz Leanplum ve Firebase hizmetleri aracılığıyla ifşa etmemize ve işlememize de izin verecektir. Verdiğiniz onay bundan başka Leanplum ve Firebase hizmetlerinin mobil cihazınızda benzersiz kimlik belirteçlerini saklamasına ve bunlara erişim sağlamasına da izin verecektir.

 

Reklamla İlişkilendirme ve İlgili Kullanıcı Analizi

Kullanıcılarımıza gösterdiğimiz reklamları iyileştirmek için mobil cihazınızla ilgili bilgileri (benzersiz kimlik belirteçleri dahil), ülke konum verilerini ve reklamlarımızla ve Uygulamamızla nasıl etkileşimde bulunduğunuza dair bilgileri işliyoruz. Bundan başka, AppsFlyer Ltd.’nin benzersiz kimlik belirteçleri de dahil olmak üzere bu bilgileri cihazınızda saklamasına ve bunlara erişim sağlamasına onay veriyorsunuz.

Aşağıdaki bilgileri işlemek için kendi pazarlama kampanyalarımızın etkinliğini ve hangi pazarlama kanallarının bizim için en uygun olduğunu belirlemek amacıyla üçüncü taraf bir araç kullanıyoruz (İsrail’de AppsFlyer Ltd.Measurement Suite and Marketing Analytics (“AppsFlyer”) servisi (bu Politikanın 10. Maddesine bakın)):

        Cihaza özel bilgiler (örneğin, tarayıcı tipi, cihaz tipi, zaman damgası ve bölge, cihaz hareket parametreleri);

        Benzersiz kimlik belirteçleri (örneğin, IP adresi, Kullanıcı Aracısı, Android ID);

        IP adresinizden çıkarılan konum bilgileri (ülke düzeyinde) ve

        Pazarlama kampanyalarımız ve kullanıcı davranışlarıyla ilgili diğer bilgiler (örneğin, reklamlarımıza yapılan tıklamalar, bu tür reklamların görüntülendiği web sayfası veya uygulama, diğer kullanıcı etkinlikleri ve pazarlama kampanyalarımızla ilgili eylemler).

 

Örneğin, AppsFlyer bir kullanıcının bu Uygulamayı kurmayı ne zaman bitirdiğini ve belirli sayıda gün geçtikten sonra kullanıcının bu Uygulamada etkin olup olmadığını anlamamıza yardımcı olmaktadır. Ancak, size benzersiz bir kimlik belirteci atamıyoruz ve AppsFlyer aracılığıyla toplanan Kişisel Bilgileri, sizden başka amaçlarla almış olabileceğimiz diğer Kişisel Bilgilerle birleştirmeyeceğiz.

 

Onayınız, Kişisel Bilgilerinizi AppsFlyer aracılığıyla ifşa etmemize ve işlememize izin verecektir. Verdiğiniz onay bundan başka AppsFlyer servisinin mobil cihazınızda benzersiz cihaz kimlik belirteçlerini saklamasına ve bunlara erişim sağlamasına da izin verecektir.

 

3. Bilgilerinizi Nasıl İfşa Ediyoruz

Kurumsal İştirakler

data.ai Kişisel Bilgileri, olağan iş akışı içinde ve bu Politikada öngörülen hizmetlerin sağlanması amacıyla İlgili Şirketlerimizle paylaşabilir. İlgili Şirketlerimizin listesini burada görebilirsiniz: astrofilemanagerapp.com/related-companies-en/

Hizmet Sağlayıcılar

Uygulamanın Data Privacy Preferences bölümünde yaptığınız seçimlere bağlı olarak Kişisel Bilgilerinizi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşıyoruz (bu Politikanın 10. Maddesine bakın). Kişisel Bilgilerinizi veri analizi hizmet sağlayıcılarımız ve müşteri hizmetleri desteği birimimizle de paylaşıyoruz. Kişisel Bilgilerinizi işlemeleri konusunda uygun ve yerinde güvence sağlamak için bu sağlayıcılarla gizlilik ve veri işleme sözleşmeleri yapıyoruz. Hizmet sağlayıcılarımızın listesini burada görebilirsiniz: [Insert hyperlink to separate page.]

 

Yasa Gereği ve Benzeri İfşalar

Yürürlükteki yerel yasalara ve düzenlemelere tabi olmak kaydıyla hakkınızda sahip olduğumuz Kişisel Bilgileri şu durumlarda ifşa ediyoruz: (i) Yasa, düzenleme veya mahkeme emri veya mahkeme celbi gibi yasal süreçler gereği bunu yapmamız gerekirse; (ii) kolluk kuvvetleri gibi devlet kurumlarının taleplerine yanıt olarak; (iii) fiziksel, finansal veya diğer zarar, yaralanma veya mülk kaybına karşı korunmak veya bunlara yanıt vermek için ifşanın gerekli veya uygun olduğuna inandığımızda veya (iv) kuşkulanılan veya fiili bir yasa dışı faaliyet soruşturmasıyla bağlantılı olarak.

Birleşme, Satış veya Diğer Varlık Transferleri

Yürürlükteki yerel yasa ve düzenlemeler kapsamındaki olası kısıtlamalara tabi olmak kaydıyla data.ai Kişisel Bilgilerinizi, (iflas veya benzeri işlemler dahil olmak üzere) işletmemizin, varlıklarımızın veya hisselerimizin tamamının veya herhangi bir kısmının yeniden organizasyonu, birleşme, satış, ortak girişim, devir, temlik veya başka bir şekilde tasarrufta bulunulmasının bir parçası olarak potansiyel veya fiili alıcıya, halefe veya devralan tarafa ifşa edebilir.

Toplu Bilgiler

Diğer uygulamaların kullanımına ilişkin pazar araştırmasına izin vermiş olmanız durumunda Kişisel Bilgilerinizi diğer bilgilerle birleştireceğiz. Bu tür bilgileri yalnızca anonimleştirilmiş ve toplu bir şekilde İlgili Şirketlerimizle ve data.ai hizmetlerinin üçüncü şahıslara veya halka sunulması amacıyla paylaşacağız. Kişisel Bilgilerinizi satmıyoruz.

 

4. Başka Ülkelere Aktarımlar

Uygulama, ABD’den ve diğer konumlardan sağlanmaktadır ve Kişisel Bilgilerinizi, yürürlükteki yerel yasa ve düzenlemelere uygun olarak ABD dahil olmak üzere dünyanın birden fazla ülkesine aktarabiliriz. Söz konusu ülkeler, bilgileri ilk sağladığınız ülkedeki veri koruma yasalarıyla aynı yüksek koruma düzeyine sahip olmayabilir.

Yürürlükteki yasalara uyum için gerekli olduğu hallerde, Kişisel Bilgileri Avrupa Ekonomik Alanı (“EEA”) veya İsviçre dışındaki, yeterli düzeyde korumanın halihazırda taahhüt edilmediği ülkelere aktarma konusunda AB Standart Sözleşme Maddeleri ve bunun yanı sıra Kişisel Bilgilerin Birleşik Krallık dışına transferleri konusunda Birleşik Krallık Bilgi Yetkilisi tarafından yayınlanan Ek B.1.0 (zorunlu maddeleri arasında yer alan Madde 18 uyarınca zaman zaman gözden geçirilmektedir) dahil olmak üzere uygun ve yerinde güvencelere dayanıyoruz. Bundan başka, Kişisel Bilgileri AB Komisyonu veya diğer düzenleyici kurumların bir yeterlilik kararının bulunduğu ülkelere de aktarıyoruz.

İlgili Şirketlerimizin ve hizmet sağlayıcılarımızın listesi, konumları ve bunun yanı sıra uygulanan aktarım koruma önlemleri veya söz konusu aktarım yerine ilişkin bir yeterlilik kararının olup olmadığı konusunda bilgi edinmek için buraya bakın: [Insert hyperlink to separate page.]

Kişisel Bilgileri bu ülkelerin dışına aktarmak için kullandığımız uygun ve yerinde önlemlerin bir kopyasını almak için “Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?” bölümünde (bu Politikanın 12. Maddesine bakın) belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

5. Veri Saklama

Kişisel Bilgiler, bu Politikanın amaçları doğrultusunda gerektiği süreyle veya yürürlükteki yasaların öngördüğü süre boyunca saklanacak ve elde tutulacaktır. Yasalar bu bilgileri daha uzun bir süre saklamamızı zorunlu tutmuyor veya buna izin vermiyorsa, söz konusu bilgiler işleme amaçlarımızı gerçekleştirmek için artık gerekli olmadığında, Kişisel Bilgilerinizi sileriz veya kimliğinizi belirlemenize izin vermeyen bir biçimde saklarız. Saklama süresini belirlerken, tarafınızdan talep edilen veya size sağlanan hizmetlerin türü, sizinle olan ilişkimizin niteliği ve süresi, Uygulamamızı kullanmak için yeniden kayıt yaptırma olasılığı, sizden aldığımız veya sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bazı Kişisel Bilgileri silmemiz halinde bunun Uygulama üzerindeki etkisi, yasalar ve zamanaşımı süreleri gereği zorunlu saklama süreleri ve toplu pazar araştırması için bilgilerinizi kullanmamız gibi çeşitli kriterleri dikkate alıyoruz.

 

6. Güvenlik Taahhüdümüz

data.ai bilgilerinizin güvenliğine önem vermekte ve Uygulama aracılığıyla gönderdiğiniz bilgileri kayıp, hırsızlık ve yetkisiz erişim, kullanım, ifşa veya değişikliğe karşı korumak amacıyla fiziksel, teknolojik ve idari önlemler almaktadır. Aldığımız güvenlik önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen “Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?” bölümünde sağlanan e-posta adresi yoluyla bizimle iletişime geçin (bu Politikanın 12. Maddesine bakın). Bununla birlikte, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti veya taahhüt edemeyiz veya Uygulamadaki bilgilere erişilmeyeceğini, ifşa edilmeyeceğini, değiştirilmeyeceğini veya yok edilemeyeceğini garanti edemeyiz. Uygulamaya gönderilen veya Uygulamadan gönderilen elektronik iletişimler güvenli olmayabilir. Her ne zaman çevrimiçi olarak bilgi gönderirseniz dikkatli olmalı ve bize hangi bilgileri göndereceğinize karar verirken özellikle dikkatli davranmalısınız. Kişisel Bilgilerinizin artık güvenli olmadığına inanmak için bir nedeniniz varsa, lütfen “Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?” bölümünde sağlanan e-posta adresi yoluyla bize bildirin (bu Politikanın 12. Maddesine bakın).

 

7. Çocukların Gizliliği

16 yaşın altındaki çocuklardan bilerek Kişisel Bilgiler toplamıyor, tutmuyor veya kullanmıyoruz ve bu Uygulamanın hiçbir kısmı 16 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir. Çocuğunuzun, onayınız olmadan bize Kişisel Bilgileri sağladığını öğrenirseniz bizi privacy@data.ai adresi yoluyla uyarabilirsiniz. 16 yaşından küçük çocuklardan herhangi bir Kişisel Bilgi topladığımızı öğrenirsek derhal bu bilgileri silmek için gerekli adımları atacağız.

 

8. İzlememe

Bazı web tarayıcılarında “Beni İzleme” özelliği bulunur. Beni İzleme sinyallerine nasıl yanıt verileceği konusunda henüz kabul edilmiş bir standart olmadığı için Uygulamamız şu anda bu tür sinyallere yanıt vermemektedir. Genel olarak cihazlarınızda reklamları kısıtlamak istiyorsanız cihaz ayarlarınızda (cihazınız için geçerli olan) “Reklam Takibini Sınırla” veya “Reklam Kişiselleştirmeden Çık” seçeneklerini etkinleştirerek reklam izlemeyi devre dışı bırakabilirsiniz.

 

9. Haklarınız ve Tercihleriniz

i. Global Haklar ve Tercihler

Uygulamamız konusunda Kişisel Bilgileriniz ve uygun olduğunda pazarlama faaliyetleriyle ilgili olarak size belirli seçenekler sunuyoruz:

        Reklam Kimliği. Cihazınıza rastgele atanan reklam kimlik belirtecini istediğiniz zaman sıfırlayabilir ve cihaz ayarlarınızda (cihazınız için geçerli olduğu şekilde) “Reklam Takibini Sınırla” veya “Reklam Kişiselleştirmeden Çık” seçeneğini etkinleştirerek kişiselleştirilmiş reklamlardan vazgeçebilirsiniz. Cihazınız için geçerli olan “Reklam Takibini Sınırla” veya “Cihaz Kişiselleştirmeden Çık” seçeneğini devre dışı bıraktığınızda (cihazınız için geçerli olduğu şekilde), reklam verenler ve onlara ait ölçme çözümleri, cihaza özel bir kimlik yerine boş bir cihaz kimliği alır.

        Anında ileti bildirimleri. Mobil uygulamanızı veya cihaz ayarlarınızı kullanarak anında ileti bildirimleri almayı devre dışı bırakabilirsiniz. Anında ileti bildirimlerinin devre dışı bırakılması Uygulamamızın işlevselliğini etkileyebilir.

Bundan başka, Uygulama aracılığıyla Kişisel Bilgileri işlememizle bağlantılı olarak tüm kullanıcılara belirli haklar sağlarız:

        Erişim.data.ai sizinle ilgili Kişisel Bilgilerin işlenip işlenmediğine dair teyit alma hakkı da dahil olmak üzere Kişisel Bilgilerinize erişim sağlayacaktır. Durum buysa data.ai Kişisel Bilgilerinize ve bunların nasıl işlendiğine ilişkin bilgilere erişim sağlayacaktır.

        Silme. Bizimle pazar araştırması bilgilerini paylaşmayı seçtiyseniz ve aldığımız Kişisel Bilgilerin silinmesini istiyorsanız lütfen Uygulama ayarlarına gidin ve “data.ai tarafından Pazar araştırması için Veri Toplama” seçeneğini kapatın. Bu seçeneği kapattığınızda, artık bu bilgileri pazar araştırması için toplamayacağız ve bu bilgileri sizinle ilişkilendiremeyeceğiz.

Uygulama aracılığıyla data.ai tarafından alınan tüm Kişisel Bilgilerinizle ilgili silme talepleri için, Uygulamayı cihazınızdan silebilirsiniz. Uygulamayı cihazınızdan silmeniz halinde Kişisel Bilgileriniz de dahil olmak üzere hiçbir bilginizi artık almayacağız ve sizi artık Uygulamanın kullanıcısı olarak tanımlayamayacağız. Destek kanallarımız aracılığıyla alınan Kişisel Bilgilerin silinmesi konusunda herhangi bir bilgi talep etmek isterseniz lütfen forgetme@data.ai adresi yoluyla bir talep gönderin.

Lütfen, gereğinden fazla külfetli veya mükerrer olan veya yasal yükümlülükler veya devam eden anlaşmazlıklar ışığında yerine getirilemeyen veya sözleşmelerimizi uygulamak için bilgileri elde tutmanın gerekli olduğu, bizim veya başka bir tarafın haklarını, mülkiyetini, güvenliğini veya emniyetini korumak için veya yasada öngörülen diğer sebeplerle erişim sağlama veya silme taleplerini reddetme hakkımız olduğunu unutmayın.

Haklarınızı kullanma konusunda herhangi bir sorunuz olması halinde lütfen “Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?” bölümünde verilen bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin (bu Politikanın 12. Maddesine bakın).

 

ii. AB, EEA, Arjantin, Güney Kore, Birleşik Krallık ve İsviçre’de ikamet edenler için

Yukarıdaki global haklara ek olarak, GDPR veya yürürlükteki diğer yasalar, Kişisel Bilgilerinizle ilgili olarak size aşağıdaki gibi ek haklar sağlamaktadır:

        Düzeltme. Destek almak için gönderdiğiniz Kişisel Bilgilerinizi (örneğin, e-posta adresiniz) güncelleme veya düzeltme hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte,data.ai Uygulamayı kullanmanız yoluyla toplanan Kişisel Bilgilerinizi düzeltme yeteneğine sahip değildir. data.ai Kişisel Bilgilerinizi düzeltemez, yalnızca Uygulama aracılığıyla toplanan Kişisel Bilgilerinizi silebilir.

        Veri Taşınabilirliği. Kişisel Bilgilerinizi başka bir şirkete kolayca aktarmak için veri taşınabilirliği hakkınızı kullanma hakkınız olabilir.

        İtiraz. Bundan başka, Kişisel Bilgilerinizin doğrudan pazarlama amaçlarıyla veya meşru menfaate dayalı olarak işlenmesine itiraz etmek de dahil olmak üzere, belirli koşullar altında Kişisel Bilgilerinizin işlenmesine itiraz edebilirsiniz.

        Kısıtlama. Belirli koşullar altında (örneğin, Kişisel Bilgilerinizin doğruluğuna itiraz ettiğinizde, Kişisel Bilgilerin doğruluğunu teyit etmemizi sağlayan bir süre boyunca) Kişisel Bilgilerinizi işlemeye devam etmemizi kısıtlayabilirsiniz.

        Onayın Geri Çekilmesi. Kişisel Bilgilerinizin işlenmesine ilişkin vermiş olabileceğiniz onayı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Onayınızı geri çekmeniz, Kişisel Bilgilerinizin onayınızı geri çekmeden önce tarafımızca işlenmesinin yasallığını etkilemeyecektir.

        Şikâyet.data.ai’nin yanıtından tatmin olmazsanız veya Kişisel Bilgilerinizin yasalara uygun olarak işlenmediğine inanıyorsanız ikamet ettiğiniz ülke, iş yeri veya olayın gerçekleştiği yerdeki yetkili denetleme makamına şikâyette bulunma veya yürürlükteki yasalarda öngörülen sair hukuk yollarına başvurma hakkınız da olabilir. AB’de nasıl şikâyette bulunulacağı konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen bkz. https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en.

iii. California’da İkamet Edenler için

Zaman zaman tadil edilen California Tüketici Gizliliği Yasası (“CCPA”) Kişisel Bilgileriniz ile ilgili olarak size ek haklar sağlamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Geçtiğimiz on iki (12) ay içinde ve bu Politikanın 1. Maddesinde (data.ai Bilgilerinizi Nasıl Toplar?) açıklandığı şekilde, aşağıdakileri içerenKişisel Bilgi (CCPA tanımladığı şekilde) kategorilerini sizden almış veya Uygulamayı kullanımınız sonucu toplamış olabiliriz:

        Kimlik belirteçleri, adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz, benzersiz kurulum kimliği belirteçleri, Kullanıcı Aracıları, İnternet Protokolü, reklam kimlik belirteçleri (Android ID) ve diğer benzer kimlik belirteçleri

        Cihaza Özgü Kimlik Belirteçleri, söz gelimi mobil cihazınızın modeli, işletim sistemi, sürüm numarası, kullanılan web tarayıcısı, dil ve bölgesel ayar, operatör veya ağ, zaman damgası ve bölge, cihaz hareket parametreleri

        Koruma Altındaki Sınıflandırmalar, söz gelimi cinsiyetiniz ve yaşınız

        İnternet veya Diğer Benzer Ağ Etkinliği, söz gelimi tarama geçmişiniz, arama geçmişiniz ve Uygulamamızla etkileşiminize ilişkin bilgiler ve kilitlenme ile ilgili bilgiler (örneğin, Uygulamaya erişirken ve kullanırken oluşan hata ve kilitlenme sayısı)

        Coğrafi konum verileri, (yaklaşık (“kabaca”) konumunuz)

        Kişisel Bilgilerden Çıkarımlar, söz gelimi tercihlerinizi yansıtan bir profil gibi (kullanıcıların Uygulama ile etkileşimleri, günlük Uygulama kullanıcısı sayısı, kullanıcıların Uygulamayı ne sıklıkta ve ne zaman başlattığı veya kapattığı, kullanıcının hangi Uygulama ekranlarını açtığı ve farklı Uygulama özellikleri, karakteristik özellikleri, eğilimler, yatkınlıklar, davranış (reklamlarımıza yapılan tıklamalar, bu tür reklamların görüntülendiği web sayfası veya uygulama, diğer kullanıcı etkinlikleri ve pazarlama kampanyalarımızla ilgili eylemler), tutumlar, zeka, yetenekler ve beceriler.

 

Amaçlar

Geçtiğimiz on iki (12) ay içinde, bu Politikanın 2. ve 3. Maddelerinde açıklanan kaynaklardan gelen Kişisel Bilgi kategorilerini aşağıdakiler dahil olmak üzere ticari amaçlarla kullanmış ve ifşa etmiş olabiliriz:

        Hizmetlerin sağlanması (işletme veya hizmet sağlayıcı adına müşteri hizmetleri, kullanıcı anketleri, analizler veya benzer hizmetler sağlanması dahil);

        Bu spesifikasyonlara ve diğer standartlara uygunluğun denetlenmesi dahil olmak üzere tüketici etkileşimlerinin denetlenmesi;

        Güvenlik olaylarının tespit edilmesi, kötü niyetli, aldatıcı, hileli veya yasa dışı faaliyetlere karşı koruma sağlanması ve bu faaliyetten sorumlu olanların yargılanması;

        Mevcut amaçlanan işlevselliği bozan hataları belirlemek ve onarmak için hata ayıklama yapılması;

        Teknolojik gelişme ve teknoloji gösterimi için dahili araştırma yapılması (başka bir deyişle, yeni ürünler veya özellikler geliştirmek için) ve

        Uygulamanın kalitesini veya güvenliğini korumak ve Uygulamayı iyileştirmek, yükseltmek veya geliştirmek için faaliyetlerde bulunulması.

Bundan başka, bu Politikanın 2. ve 3. Maddelerinde açıklandığı gibi, size Uygulamamızı sağlamak için ticari amaçlarla topladığımız Kişisel Bilgileri kullanmış ve ifşa etmiş olabiliriz.

Kişisel Bilgilerin İfşası

Geçtiğimiz on iki (12) ay içinde, Kişisel Bilgilerinizi aşağıdaki üçüncü taraf kategorileri de dahil olmak üzere üçüncü taraflara bir ticari amaçla ifşa etmiş olabiliriz:

 

 

Kişisel Bilgi Kategorileri

Üçüncü Taraf Kategorileri

Adınız ve soyadınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi kimlik belirteçleri

İlgili Şirketlerimiz
Müşteri hizmetleri sağlayıcısı

Cihaza Özgü Kimlik Belirteçleri, söz gelimi mobil cihazınızın modeli, işletim sistemi, sürüm numarası, kullanılan web tarayıcısı, dil ve bölgesel ayar, operatör veya ağ, zaman damgası ve bölge, cihaz hareket parametreleri

İlgili Şirketlerimiz
Veri analizi sağlayıcıları

Koruma Altındaki Sınıflandırmalar, söz gelimi cinsiyetiniz ve yaşınız

İlgili Şirketlerimiz
Veri analizi sağlayıcıları

İnternet veya Diğer Benzer Ağ Faaliyetleri, tarama geçmişiniz, arama geçmişiniz ve Sitemizle etkileşiminizle ilgili bilgiler gibi

İlgili Şirketlerimiz
Veri analizi sağlayıcıları

Coğrafi konum verileri

İlgili Şirketlerimiz
Veri analizi sağlayıcıları

Kişisel Bilgilerden Çıkarımlar, söz gelimi tercih özelliklerinizi, eğilimlerinizi, yatkınlıklarınızı, davranışlarınızı, tutumlarınızı, zekanızı, yeteneklerinizi ve becerilerinizi yansıtan bir profil

İlgili Şirketlerimiz
Veri analizi sağlayıcıları

 

California’da İkamet Eden Kişilerin Gizlilik Hakları

California’da ikamet ediyorsanız, yukarıda “Global Haklar ve Tercihler” başlığı altında açıklanan haklara ek olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

        Belirli Bilgilere Erişim Hakkı. Talebinizden önceki on iki (12) ay içinde hakkınızda toplamış, kullanmış ve ifşa etmiş olduğumuz Kişisel Bilgilerin belirli kısımlarına erişim talep edebilirsiniz.

        Kişisel Bilgileri Öğrenme Hakkı. Hakkınızda topladığımız Kişisel Bilgilerin kategorilerini ve bu bilgileri toplama amaçlarını; bu verilerin geldiği kaynakların kategorilerini, ticari bir amaçla paylaştığımız üçüncü tarafların kategorilerini ve bunu yapma amaçlarımızı öğrenmeyi talep edebilirsiniz.

        Kişisel Bilgilerin Satışından Vazgeçme Hakkı. “Satış” terimi, California Tüketici Gizliliği Yasası kapsamında geniş anlamda tanımlanmaktadır. CCPA’da öngörülen “satış” teriminin ilgi alanına dayalı reklamları kapsar şekilde yorumlanması durumunda bu faaliyetlerle ilgili olarak yürürlükteki yasalara uyacağız. İlgi alanına dayalı reklam almaktan vazgeçmek için hesap gizlilik ayarlarınızı kullanarak seçiminizi yapabilirsiniz.

        Ayrımcılık Yapılmaması. CCPA veya yürürlükteki yasalar kapsamındaki gizlilik haklarınızı kullandığınız için Uygulamaya erişiminizi reddetmek, size farklı bir Uygulama işlevselliği seviyesi sağlamak veya farklı bir kalitede mal veya hizmet alacağınızı önermek dahil olmak üzere size karşı ayrımcılık yapmayacağız.

Doğrulama ve Yetkili Temsilci

Haklarınızı kullanmak için lütfen yukarıdaki talimatları uygulayın ve “Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?” bölümündeki iletişim bilgilerini kullanın (bu Politikanın 12. Maddesine bakın). Taleplerinizi aldığımızı teyit edeceğiz ve ek süre gerekmedikçe 30 takvim günü içinde yanıt vereceğiz; ek süre gerekmesi durumunda size bilgi vereceğiz ve nedenini açıklayacağız. Bundan başka, bilme ve/veya silme hakkı talebinize yanıt vermek için kimliğinizi veya talepte bulunma yetkinizi doğrulamalı ve Kişisel Bilgilerin sizinle veya başkalarıyla ilgili olduğunu teyit etmeliyiz. Bunu yapmak için Uygulama aracılığıyla kimliğinizi doğrulamak amacıyla e-posta adresinizi topluyoruz. Kimliğinizi doğrulamak ve kimliğinizi sizinle ilgili olarak elimizde bulunan verilerle eşleştirebilmemiz için size ek sorular yöneltmek amacıyla (bize sağladıysanız) sizinle e-posta yoluyla da iletişime geçebiliriz. Bazı durumlarda, Kişisel Bilgileri talebe konu olan tüketici olduğunuzu yalan yere yemin cezasına tabi olarak beyan etmenizi isteyebiliriz. Kimliğinizi doğrulayamazsak talebinizi tamamen veya kısmen reddedebiliriz.

Bundan başka, sizin için bir talepte bulunmak üzere yetkili bir temsilci atayabilirsiniz. Yetkili bir temsilci kullanılması konusunda aşağıdakileri talep edebiliriz: (1) Yetkili temsilciyi belirten imzalı izniniz; (2) yetkili temsilcinin California Vasiyet Yasasında öngörülen vekaletnameye sahip olduğuna dair kanıt veya (3) yetkili temsilcinin California Eyalet Sekreteri’nde kayıtlı olduğuna ve bu yetkili temsilciye sizin adınıza hareket edebilmesi için yetki verdiğinize dair kanıt. Yeterli kanıt sunmayan bir yetkili temsilcinin talebini reddedebiliriz.

iv. Japonya’da ikamet edenler için

Yukarıdaki global haklara ek olarak, Japonya Kişisel Bilgileri Koruma Yasası, Kişisel Bilgilerinizle ilgili olarak size aşağıdaki gibi ek haklar sağlamaktadır:

        Kullanım Amaçlarının Bildirilmesi. Kişisel Bilgilerinizin kullanım amaçları hakkında bilgilendirilme yapılmasını talep etme hakkına sahipsiniz.

 

        Düzeltme. Destek almak için gönderdiğiniz Kişisel Bilgilerinizi (örneğin, e-posta adresiniz) güncelleme veya düzeltme hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte, data.ai Uygulamayı kullanmanız yoluyla toplanan Kişisel Bilgilerinizi düzeltme yeteneğine sahip değildir. data.ai Kişisel Bilgilerinizi düzeltemez, yalnızca Uygulama aracılığıyla toplanan Kişisel Bilgilerinizi silebilir.

 

        Veri işlemenin durdurulmasını talep etme. Belirli koşullar altında (örneğin, Kişisel Bilgilerinizi işlememizin kullanım amaçlarının ötesine geçtiğine inandığınız hallerde) Kişisel Bilgilerinizi işlemeye devam etmemizi kısıtlayabilirsiniz.

 

10. Üçüncü Taraf Platformları

Uygulamamız, üçüncü taraflarca sağlanan aşağıda sıralanan SDK’lere ve ilgili hizmetlere dayanmaktadır. Uygulamanın Veri Gizliliği Tercihleri bölümünde yaptığınız tercihlere bağlı olarak söz konusu SDK’ler etkinleştirilecek veya devre dışı bırakılacaktır:

        Google LLC tarafından sunulan Firebase SDK: Crashlytics, Cloud Messaging, Remote Config, Analytics for Firebase, App Distribution

 

Firebase tarafından işlenen Kişisel Bilgiler ve Crashlytics tarafından toplanan cihaz bilgileri dahil olmak üzere Firebase’deki Gizlilik ve Güvenlik konusunda daha fazla bilgiyi https://firebase.google.com/support/privacy adresinden edinebilirsiniz.

 

        AppsFlyer Ltd. tarafından sağlanan AppsFlyerSDK—Kullanılanhizmetler: Measurement Suite and Marketing Analytics

 

AppsFlyer tarafından işlenen Kişisel Bilgiler konusundaki bilgiler de dahil olmak üzere AppsFlyer Hizmet Gizlilik Politikasını https://www.appsflyer.com/legal/services-privacy-policy/ adresinde bulabilirsiniz.

 

        Leanplum Inc. tarafından sağlanan Leanplum SDK

 

Leanplum tarafından işlenen Kişisel Bilgiler hakkında daha fazla bilgiyi https://docs.leanplum.com/reference/user-and-device-tracking adresinde bulabilirsiniz.

 

11. Bu Gizlilik Politikasında Yapılacak Güncellemeler

Bu Politikayı istediğimiz zaman değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Bu Politikada yapılan herhangi bir değişikliği bu sayfada yayınlayacağız ve gözden geçirilmiş sürüm, sayfanın üst kısmında belirtilen, yayınlandığı tarihte geçerli olacaktır. Sizden daha önce topladığımız Kişisel Bilgilerinizi işleme yöntemlerimizi önemli oranda değiştirmemiz durumunda, Uygulamamız veya başka herhangi bir yolla sizi bilgilendireceğiz. Zaman zaman güncellenebilecek olan Politikayı incelemenizi öneriyoruz. Söz konusu değişikliklerden sonra Uygulamamızı kullanmaya devam etmeniz, bu Politikadaki söz konusu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

12. Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz

data.ai’nin gizlilik uygulamaları veya bu Politika ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa veya Kişisel Bilgilerinizle ilgili haklarınızı kullanmak istiyorsanız şunları yapabilirsiniz:

        data.ai ile e-posta yoluyla iletişime geçmek: privacy@data.ai veya

        Bize yazmak:

data.ai inc. Legal Department
44 Montgomery Street, Third Floor
San Francisco, CA 94104 USA

data.ai’nin Veri Koruma Yetkilisi ile e-posta yoluyla (dpo@data.ai) veya aşağıdaki adres yoluyla iletişime geçmek:

data.ai inc. Legal Department
ATTN: Data Protection Officer
44 Montgomery Street, Third Floor
San Francisco, CA 94104 USA

Telefon: +1-844-277-2664

 

data.ai inc. Kişisel Bilgilerinizin işlenmesinden sorumlu tüzel kişidir (veri sorumlusu).